Rock i motory w Sokołowie Podlaskim – kolejna edycja PARK’n’ROLL & MotoSerce

Nadszedł czas na kolejną dawkę rockowej muzyki, brzęku motocykli oraz radosnej atmosfery pełnej chęci niesienia pomocy innym. Wszystko to będzie miało miejsce w sobotę, 25 maja, na terenie Parku Przemysłowego w Sokołowie Podlaskim, znanej jako Stara Cukrownia. Właśnie tam odbędzie się następna edycja wydarzenia o nazwie PARK’n’ROLL & MotoSerce.

To właśnie podczas tej imprezy króluje moc i energia rockowych utworów oraz głośny ryk silników motocyklowych. Dodatkowo, uczestnicy wydarzenia mają szansę wyrazić swoją gotowość do pomocy potrzebującym, a to za sprawą zorganizowanej akcji zbiórki krwi. Niezapomniany charakter imprezy podkreśla fajna atmosfera i radość panująca wśród zgromadzonych.

Gwiazdą wieczoru będzie zespół heavymetalowy Nocny Kochanek! Ich energetyczny koncert z pewnością rozgrzeje serca fanów ciężkiego brzmienia.

Program wydarzenia prezentuje się następująco: od godziny 9:00 do 13:00 będzie trwała akcja MotoSerce, podczas której odbędzie się zbiórka krwi. Między godziną 10:00 a 14:00 planowana jest zbiórka eksponatów do Izby Pamięci Sokołowa Podlaskiego, która mieści się w Starej Cukrowni. Parada motocyklowa ulicami miasta rozpocznie się o 14:00. Godzinę później wystartują różne konkursy motocyklowe z nagrodami, pokazy ekstremalnej jazdy na motorze oraz wystawa motocykli i pojazdów zabytkowych. Umożliwione zostaną również loty śmigłowcem. O godzinie 20:00 nastąpi kulminacyjny moment imprezy, czyli koncert gwiazdy wieczoru – zespołu Nocny Kochanek.