Mądre umysły w służbie: Sokołowscy policjanci docenieni w konkursie na najlepszego dzielnicowego

St. sierż. Ewelina Piwowar i st. sierż. Maciej Balicki, obydwoje funkcjonariusze policji w Sokołowie Podlaskim, zdobyli czołowe miejsca w wojewódzkim konkursie na najbardziej kompetentnego dzielnicowego. Piwowar zaszczytnie stanęła na drugim stopniu podium, natomiast Balicki zajął równie godne miejsce czwarte.

Policjanci z Sokołowa Podlaskiego kontynuują swoją zwycięską passę w konkursach policyjnych, które mają na celu wyłonienie najbardziej profesjonalnych funkcjonariuszy z różnych jednostek. W ostatnim konkursie, mającym na celu wyłonienie najlepszego dzielnicowego, nasza dwójka nie zawiodła oczekiwań. Poprzez swoje umiejętności i profesjonalizm przyczynili się do dalszego ciągu sukcesów, gwarantując kolejne podium dla swojej jednostki.

St.sierż. Ewelina Piwowar, poprzez swoją sumienną pracę i determinację, zdobyła wystarczającą liczbę punktów, aby zająć drugie miejsce w konkursie na najlepszego dzielnicowego garnizonu mazowieckiego. Tymczasem st.sierż. Maciej Balicki również nie pozostał w tyle, zdobywając czwarte miejsce.

Jako druga najbardziej kompetentna dzielnicowa w garnizonie mazowieckim, sierżant Piwowar awansowała do finału ogólnopolskiego konkursu na najlepszego dzielnicowego, który odbędzie się w Szkole Policji w Katowicach w październiku.

St.sierż Ewelina Piwowar pełni funkcję dzielnicowej na terenie miasta Sokołów Podlaski. Jej jurysdykcja obejmuje ulice takie jak 8. Sierpnia, Armii Krajowej, Chopina, Działkowa, Gałczyńskiego, Księdza Bosco, Korczaka, Mniszkówny, Olszowa, Piłsudskiego 1-15, Przemysłowa, Spacerowa, Szopena, Św. Dominika Savio, Widokowa, Wokulskiego, Wolności i Wyspiańskiego.