Impreza plenerowa w zabytkowym parku w Repkach – zapraszamy 20 sierpnia

Park zabytkowy rozciągający się na przestrzeni ponad 21 hektarów, który gmina Repki przejęła od Nadleśnictwa Sokołów w roku 2020, przechodzi obecnie proces rewitalizacji. Kiedyś zaniedbany i porośnięty przez dziką roślinność teren, stopniowo odzyskuje swój dawny blask. Wielki wkład w te prace mają mieszkańcy gminy, którzy angażują się w akcje mające na celu oczyszczenie parku z krzaków, modernizację alejek, odnowienie stawów czy tworzenie ścieżek edukacyjnych związanych z ekologią.

Gmina Repki jest dumna z efektów tych prac. „Nasz zabytkowy park teraz prezentuje się naprawdę pięknie, dzięki dużemu zaangażowaniu mieszkańców i naszym staraniom jako władz samorządowych” – mówi Apolonia Stasiuk, wójt gminy Repki. „Cieszyłoby nas, gdyby park stał się miejscem odpoczynku i integracji dla naszej społeczności. Tym razem mamy przyjemność zaprosić wszystkich na imprezę plenerową organizowaną w parku. Przygotowaliśmy wiele atrakcji i smakołyków, abyście mogli spędzić niezapomniany dzień pełen radości i relaksu w pięknym otoczeniu.”

Zaproszenie na imprezę jest skierowane na niedzielę, 20 sierpnia, a miejsce spotkania to staw w Repkach. W programie znajdziecie wiele punktów – konkursy dla dzieci i dorosłych z nagrodami, występy artystyczne, strefy animacji i zabawy z dmuchanymi atrakcjami, watą cukrową oraz popcornem. Myślimy także o waszym komforcie – będzie strefa relaksu (prosimy o zabranie kocyków), strefa gastronomiczna z grillem, lodami i lemoniadą. Dodatkowo oferujemy przejażdżki bryczką, pływanie łódką czy stoiska handlowe. Na koniec dnia przewidziana jest jeszcze dyskoteka.