Zespół Black Code Dance Studio obchodzi swój jubileusz

Wybierz się na 10-lecie istnienia zespołu Black Code Dance Studio! Już pod koniec stycznia taneczna grupa zaprezentuje swoje umiejętności na deskach sceny Sokołowskiego Ośrodka Kultury oraz podsumuje minione lata.

 

W tym roku mija pierwsze 10 lat istnienia zespołu Black Code Dance Studio. W związku z tym faktem w Sokołowskim Ośrodku Kultury odbędzie się specjalne wydarzenie z okazji jubileuszu. Będzie to prawdziwa taneczna uczta. Podczas wydarzenia tancerze należący do zespołu będą mogli zaprezentować swoje umiejętności na scenie.

 

Publiczność ujrzy popisy taneczne wszystkich tancerzy z różnych grup. Oprócz pokazów tanecznych wydarzenie będzie również okazją do wspomnień i tego co wydarzyło się w okresie minionych 10 lat. Wydarzenie odbędzie się 28 stycznia 2023 roku w Sokołowskim Ośrodku Kultury. Start wydarzenia zaplanowano na godzinę 17:00.

 

Na wydarzenie obowiązują bezpłatne wejściówki, które można nabyć w punkcie informacji Sokołowskiego Ośrodka Kultury. Wejściówki są również dostępne w informacji turystyczno-kulturalnej tj. w Muzeum „Stacja Sokołów”. Serdecznie polecamy i zapraszamy wszystkich zainteresowanych!