Wybitna wokalistka Lora Szafran zagra w Sokołowie

Na początku nowego roku, a dokładniej 8 stycznia 2023 roku w Sokołowskim Ośrodku Kultury zagra wybitna wokalistka Lora Szafran. Start wydarzenia zaplanowano na godzinę 16:00. Podczas koncertu piosenkarka zagra najpiękniejsze polskie kolędy oraz pastorałki. Publiczność będzie mogła posłuchać m.in. „Cichej nocy”, „Wśród nocnej ciszy”, „W żłobie leży”, „Lulajże Jezuniu”, „White Christmas”.

 

Oprócz wskazanych kolęd i pastorałek, artystka zaśpiewa również popularne utwory ze swojego repertuaru. Wokalistka zagra z również uznanymi w kraju muzykami tj. Rafałem Stępniem (fortepian), Dariuszem Szymańczakiem (gitara basowa), Sebastianem Frankiewiczem (perkusja). Lora Szafran to utytułowana wokalistka jazzowa. Ma na swoim koncie tak prestiżowe nagrody jak np. Bursztynowy Słowik. Z wyróżnieniem ukończyła studia na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w Akademii Muzycznej w Katowicach.

 

Wejście na koncert jest biletowane i kosztuje 40 zł. Sprzedaż biletów jest prowadzona w punkcie informacji Sokołowskiego Ośrodka Kultury, a także drogą online poprzez stronę internetową ośrodka.