Trwa rekrutacja do Szkoły Muzycznej!

Twoje dziecko kocha muzykę? Zapisz je do lokalnej Szkoły Muzycznej!

 

Trwają zapisy do Szkoły Muzycznej I stopnia im. Michała Kleofasa Księcia Ogińskiego w Sokołowie Podlaskim. Zapisy dotyczą nowego roku szkolnego 2023/2024. Wnioski o zapis do szkoły należy złożyć w terminie do 28 kwietnia 2023 r. Następnie zostanie zorganizowane badanie przydatności w dniach 19-20 maja 2023 r. Badanie zadecyduje, czy dziecko może uczęszczać na zajęcia.

 

W szkole realizowane są bezpłatne zajęcia muzyczne dla dzieci w przedziale wiekowym 6-16 lat. Naukę można rozpocząć w klasie: fortepianu, gitary, akordeonu, trąbki, skrzypiec, fletu, klarnetu, a także saksowofnu. Nauka realizowana jest w dwóch cyklach – cztero lub sześcio letnim. Cykl jest dobierany do wieku dziecka. Zajęcia odbywają się w godzinach popołudniowych po standardowych lekcjach w szkole głównej – podstawowej lub średniej.

 

Szkoła Muzyczna znajduje się przy ulicy Repkowskiej 3 w Sokołowie Podlaskim. Wszystkie szczegółowe informacje odnośnie zapisów znajdują się na stronie internetowej wskazanej placówki. Zdecydowanie polecamy! Nauka poprzez muzykę to wskaniała podróż.