Spotkanie pod znakiem muzyki i zabawy: Piknik Rodzinny z Bayer Full w Sokołowie Podlaskim

W sobotę, 16 września, do wyjątkowego świętowania zapraszają Burmistrz Sokołowa Podlaskiego, Stowarzyszenie Podlaskie Dziedzictwo Kultury oraz Fundacja Polska 360. Organizują oni event pod nazwą „Pożegnanie lata”, który ma formę pikniku rodzinnego. Każdy będzie mógł skorzystać z atrakcji przygotowanych dla dzieci, w tym bezpłatnego placu zabaw wyposażonego w dmuchane zjeżdżalnie.

Jednak największą atrakcją tego dnia będzie występ zespołu Bayer Full, niekwestionowanego króla disco-polo. To najstarsza grupa w tym gatunku (działa od 1984 roku) i jedna z najbardziej utytułowanych. W dorobku ma siedem albumów, które rozeszły się na całym świecie w wielomilionowej liczbie egzemplarzy. Choć skład zespołu ulegał częstym zmianom, to niezaprzeczalnym symbolem Bayer Full jest jego charakterystyczny wokalista – Sławomir Świerzyński. Szereg utworów grupy zdobyło ogromną popularność, a niektóre z nich, takie jak „Moja muzyka”, „Majteczki w kropeczki”, „Moja mała blondyneczka” czy „Wszyscy Polacy”, stały się nieodłącznym elementem polskiej sceny muzycznej.

Spotkanie odbędzie się na Trawniku Coolturalnym przy Sokołowskim Ośrodku Kultury, a rozpoczęcie planowane jest na godzinę 15:00. Całe wydarzenie odbywa się pod honorowym patronatem senator Marii Koc.