"Pożegnanie lata" w Sokołowie Podlaskim

16 września, to dzień kiedy mieszkańcy Sokołowa Podlaskiego zgromadzili się na pikniku zatytułowanym „Pożegnanie lata”. Było to miejsce pełne radości i uśmiechów obecnych tam osób.

O godzinie 15.00 rozpoczęcie imprezy ogłosił burmistrz miasta, Bogusław Karakula, składając serdeczne powitanie wszystkim gościom. Dzieci mogły cieszyć się atrakcjami przygotowanymi specjalnie dla nich. W miasteczku zabaw znalazły się m.in. dmuchańce, stanowiska do malowania twarzy oraz słodkości takie jak wata cukrowa. Dorosłych natomiast ucieszyła darmowa grochówka i pyszne przekąski z grilla, które były dostępne dla wszystkich uczestników.

Podczas pikniku na scenie zaprezentowały się różne zespoły. Wśród nich było Studio Piosenki Metro, Sokołowscy Bardowie oraz zespół Niespodzianka z Węgrowa, który zachęcił do wspólnego tańca licznych obecnych na imprezie.

Tuż przed godziną 18:00 publiczność miała okazję zobaczyć na scenie senator Marię Koc. Ta wieloletnia dyrektorka Sokołowskiego Ośrodka Kultury wspomniała o swojej współpracy z zespołem Bayer Full w latach 90. Nad wspomnianym zespołem, który był gwiazdą wieczoru, pani senator objęła patronat. Współpracowała z nimi przy organizacji Biesiad Weselnych w Węgrowie, które były transmitowane przez Telewizję Polską.