Mikołaj z Sokołowa Podlaskiego wybrany przez Annę w programie "Rolnik szuka żony"

21-letni Mikołaj, pochodzący z Sokołowa Podlaskiego, jest jednym z trzech kandydatów, którzy przyciągnęli uwagę 35-letniej Anny. Zobaczymy go w nadchodzących odcinkach popularnego show.

Obecnie oglądamy dziesiątą edycję tego popularnego programu emitowanego w niedzielne wieczory na telewizyjnym kanale „Jedynka”. W każdej serii pięciu uczestników, reprezentujących wiejską społeczność, próbuje znaleźć swoją lepszą połówkę pod czujnym okiem telewizyjnych kamer. Marta Manowska prowadzi program od momentu jego powstania. Wśród uczestników poprzednich sezonów mogliśmy zobaczyć między innymi mieszkańców gminy Repki.

W tej edycji programu bierze udział dwóch mężczyzn i dwie kobiety. Anna to 35-letnia farmerka, która zdecydowała się na udział w programie „Rolnik szuka żony”, mając na celu znalezienie swojego wymarzonego partnera. Wspólnie z bratem i matką prowadzi duże gospodarstwo rolno-ogrodnicze położone w powiecie kaliskim. Specjalizuje się w uprawie malinowych pomidorów i szklarniowych ogórków. Poza prowadzeniem gospodarstwa, Anna ma również swój biznes związany z sektorem kosmetycznym.

Anna, kiedy nie jest zajęta swoim gospodarstwem i biznesem, wykorzystuje wolny czas na podróże, rysowanie i opiekę nad swoimi psami. W wieku 24 lat wzięła ślub cywilny, jednak po kilku latach ich związek się rozpadł. Od dwóch lat jest samotna.