Jarmark Bożonarodzeniowy w Sokołowie

Wesprzyj lokalnych handlowców i wybierz się na świąteczny jarmark.

 

Na ten czas mieszkańcy naszego miasta wyczekiwali cały rok! W Sokołowie odbędzie się Jarmark Bożonarodzeniowy. Start wydarzenia zaplanowano na dzień 18 grudnia, na godzinę 10:00. Impreza potrwa do godzin popołudniowych, czyli do około 14:00. Jarmark zrealizowany zostanie przed budynkiem Sokołowskiego Ośrodka Kultury.

Warto zaznaczyć, że lokalny jarmark cieszy się w regionie wyjątkowym uznaniem. Jest regularnie realizowany już od 21 lat! Przypada tradycyjnie na ostatnią niedzielę tuż przed Świętami Bożego Narodzenia. Jest to świetna okazja żeby uzupełnić swoją domową spiżarnię, ponieważ na straganach pojawią się regionalne przysmaki. Wiele z nich to ekologiczne produkty stworzone wyłącznie z najlepszych i naturalnych składników.

Jarmark Bożonarodzeniowy to również okazja, żeby zakupić niezbędne jedzenie na świąteczny stół. Poza tym będzie można również zakupić: rękodzieło, świąteczne dekoracje, ozdoby na choinkę, domowe pierogi, potrawy świąteczne, sery, pasztety, wędliny, chleby, przetwory, przysmaki.