Jakie prezenty pod choinkę otrzymali mieszkańcy Sokołowa?

Dziś obchodzimy drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia. Emocje świąteczne jeszcze trwają, w szczególności po szale prezentowym. Nie da się ukryć, że mieszkańcy naszego miasta lubią obdarzać się prezentami. Z tego względu zapytaliśmy mieszkańców naszej miejscowości co otrzymali w prezencie podczas tegorocznych świąt. Odpowiedzi były naprawdę różne.

Panie na liście otrzymanych prezentów wymieniały np. torebki, perfumy, biżuterię, swetry, czapki, odzież termiczną, elementy do dekoracji domu (obrazy, poduszki, rękodzieła), tekstylia, mały sprzęt AGD. Z kolei mężczyźni wskazywali na kosmetyki, skarpetki, sprzęt do majsterkowania oraz książki.

Jedna z wypowiedzi była dla nas zaskoczeniem, choć zdecydowanie chwalimy pomysł i rozwiązanie. Niektórzy postanowili nie obdarzać swoich krewnych żadnymi prezentami. Zwyczaj wręczania prezentów przewidziany został co dwa lata. Zdecydowanie jest to dobre rozwiązanie, które pozwala na znaczne oszczędności, w szczególności w okresie inflacji.